Contact us
already today!

OUR TEAM

Sergey Tsekmazov

CEO

Phone: +372 5344 3380
sergei@breezemarine.eu

Roman Bolshakov

Head of Business Development

Phone: +372 518 4920
roman@breezemarine.eu

Jevgeni Urlih

Projects/ Technical Manager

Phone: +372 5563 0952
jevgeni.urlih@breezemarine.eu

Vadim Romanov

Logistics/Operations Manager

Phone: +372 5691 2148
vadim@breezemarine.eu

Oleg Kalnitski

Head of Sales Department

Phone: +372 510 9930
oleg@breezemarine.eu

Sergey Silvestrovich

Sales Manager

Phone: +380 50 495 7333
export1@breezemarine.eu

Yurii Brezheniuk

Sales Manager

Phone: +380 95 047 3552
yurii.brezheniuk@breezemarine.eu

Viktor Mirnenko

Sales Manager

Phone: +380 93 991 7626
export2@breezemarine.eu

Anna Petruk

Sales Manager

Phone: +372 685 2435
anna@breezemarine.eu

COMPANY DATA

Breezemarine Group LTD
Tallinn, Peterburi tee 23, 3rd floor Room 320a)
+372 682 5437
sales@breezemarine.eu

Send a message:

    *
    *
    *
    EAS Ettevõtluse arendamise sihtasutus on andnud jaatava vastuse BreezeMarine Group OÜ taotlusele järgmise toetusmeetme raames:
    - Perioodil 1.09.2020.a. kuni 28.02.2022.a. viidi Euroopa Regionaalarengu Fondi kaasrahastamisel läbi projekti EU60300 - „BreezeMarine arenguprogrammi II etap“ teine etapp. Projekt sai tuge EASi ettevõtte arenguprogrammi toetusmeetmest.
    - Projekti lühikirjeldus: Arenguplaani eesmärgiks on luua eeldused väärtusahelas ülespoole liikumiseks, läbi laevastiku automaatika süsteemide toote ja teenuse kombinatsiooni arenduse, aktiivse müügi, personali koolituse ja enda juhtimissüsteemi arenduse. Suurendada loodavat lisandväärtust pakkudes klientidele lahendusi maailma paremal tasemel. Jõuda oma ala liidrite hulka.
    - Eesmärk: Jõuda oma ala liidrite hulka.
    - Tulemus: liidrite hulka on jõutud.
    - Toetuse summa: 206 775 €